Skip to main content


Consumenten oriënteren zich steeds meer online voor ze een fysiek winkelbezoek plannen. Het is dus niet alleen belangrijk om op het juiste social media platform actief te zijn, het is ook belangrijk om je boodschap op een juiste manier over te brengen naar je klanten. Op deze manier worden ze immers getriggerd om fysiek een kijkje te komen nemen.

Tijdens deze workshop krijg je inzicht in het creëren en optimaliseren van content voor social media. We behandelen de nieuwste trends, tools, en best practices die helpen om content te creëren die de aandacht van het publiek trekt én vast kan houden.

Je leert o.a. hoe je short form video strategisch inzet voor je modewinkel en je krijgt de tools in handen om zelf aan de slag te gaan. Je leert aantrekkelijke video’s maken en bewerken om zo de aandacht van de kijkers vast te houden. Na de workshop kan je beter meesurfen op de voordelen van het algoritme en kan je je doelgroep sneller & efficiënter bereiken.

De workshop wordt gegeven door Anaïs van Miles and Mates. Anaïs is een gedreven digital marketeer en social media expert die bedrijven helpt om hun online aanwezigheid naar een hoger niveau te tillen. Als echte Gen Z’er en digital native weet ze precies hoe je jouw modewinkel kunt laten opvallen in de dynamische wereld van sociale media. Van een ruw idee tot een afgewerkte video: Anaïs staat klaar om jouw content tot leven te brengen.

Praktisch:

Workshop te Gent – VOLZET (schijf je in voor de wachtlijst via info@modeunie.be)

  • Wanneer: 23 april 2026
  • Waar: UNIZO Gent, Nadine Crappéstraat 1/002, 9000 Gent
  • Programma:
    • 19u30: ontvangst met drankje (koffie en fris)
    • 20u: start workshop
    • 22.30u: einde

Workshop te Lummen

  • Wanneer: 27 april 2026
  • Waar: T23, Geneikenstraat 26 3560 Lummen
  • Programma:
    • 19.30u: ontvangst met drankje (koffie en fris)
    • 20u: start workshop
    • 22.30u: einde

Schrijf je hier in